BASE PART COLT SPECIAL
Article number
7101910
ean
8715133005816
Regular Price
€8.45
In stock
base part for Colt Special
| Sales packaging | loose / bulk |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13 cm |
| Length packaging | 15.5 cm |
| Height packaging | 3.5 cm |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 100 |
| Width export carton | 41.5 cm |
| Length export carton | 41.5 cm |
| Height export carton | 20 cm |
| Weight export carton | 4 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German