CILINDER LOCK FOR EM60/80/130/180
Article number
7206270
ean
8715133006622
Regular Price
€5.95
In stock
cilinder lock for EM60/80/130/180
| Sales packaging | plastic bag |
|---|---|
| Colour | silver grey |
| Material | metal |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 6 cm |
| Length packaging | 7 cm |
| Height packaging | 2 cm |
| Gross weight | 0.048 kg |
| Quantity per box | 50 |
| Width box | 14 cm |
| Length box | 14 cm |
| Height box | 8 cm |
| Weight box | 2.435 kg |
| Quantity per export carton | 500 |
| Width export carton | 30.5 cm |
| Length export carton | 43 cm |
| Height export carton | 15.5 cm |
| Weight export carton | 24.897 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German