COMPLETE FIXINGSET FOR ARGUS (FOR 1 MIRROR)
| Sales packaging | plastic bag |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 12 cm |
| Length packaging | 14 cm |
| Height packaging | 6 cm |
| Gross weight | 0.157 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 50 |
| Width export carton | 42 cm |
| Length export carton | 42 cm |
| Height export carton | 36 cm |
| Weight export carton | 16 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German