MAGNETIC WATER LEVELLER, Skin
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | red |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10 cm |
| Length packaging | 15 cm |
| Height packaging | 2 cm |
| Gross weight | 0.074 kg |
| Quantity per box | 20 |
| Width box | 16 cm |
| Length box | 26 cm |
| Height box | 18.5 cm |
| Weight box | 1.606 kg |
| Quantity per export carton | 120 |
| Width export carton | 28.5 cm |
| Length export carton | 54 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Weight export carton | 10.523 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German