WATER LEVELLER formerly art. 7203102
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | red |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 9 cm |
| Length packaging | 12 cm |
| Height packaging | 1.5 cm |
| Gross weight | 0.02 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 250 |
| Width export carton | 23.5 cm |
| Length export carton | 53 cm |
| Height export carton | 29.7 cm |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German