C-Line audio and video build in socket white
Article number
4101500
ean
8715133000484
Regular Price
€9.00
In stock
white
| Socket type | audio-video |
|---|---|
| Mounting method | building in, screw in place |
| Diameter screw hole | 3 mm |
| Distance between screw holes length | 45.5 mm |
| Distance between screw holes width | 45.5 mm |
| Installation | built-in |
| Width | 53.5 mm |
| Height | 53.5 mm |
| Length | 33 mm |
| Net weight | 40 g |
| Colour | white |
| Material | plastic |
| Certification | CE |
| Sales packaging | without packaging |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 5.5 cm |
| Length packaging | 5.5 cm |
| Height packaging | 3.5 cm |
| Gross weight | 0.037 kg |
| Width export carton | 15.5 cm |
| Length export carton | 28.5 cm |
| Height export carton | 12.7 cm |
| Weight export carton | 20 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German