C-Line surface mounted back box single with cable clamp black
Article number
4100930
ean
8715133042705
Regular Price
€7.45
In stock
C-line enkele opbouwframe zwart
| Sales packaging | without packaging |
|---|---|
| Cable-clamp | Yes |
| Mounting method | vastschroeven |
| Mounting | inbouw |
| Width | 60 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 60 mm |
| Net weight | 31 g |
| Colour | black |
| Material | ABS |
| Certification | CE |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 6 cm |
| Length packaging | 6 cm |
| Height packaging | 3.5 cm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Quantity per export carton | 100 |
| Width export carton | 37 cm |
| Length export carton | 41.5 cm |
| Height export carton | 26.3 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German