C-Line digital Voltage meter black
Can be used in combination with other brands like Presto and Inprojal switching equipment
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Connection voltage | 10 - 30 V DC |
| Connector type | blade |
| Display type | digital |
| Display light colour | red |
| Width | 53 mm |
| Height | 53 mm |
| Length | 33.5 mm |
| Net weight | 20 g |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Certification | CE |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.05 kg |
| Quantity per export carton | 48 |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 29.5 cm |
| Height export carton | 36.7 cm |
| Weight export carton | 2.774 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German