C-Line single surface mounted frame with cable clamp black - packed
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Cable-clamp | Yes |
| Mounting method | vastschroeven |
| Mounting | inbouw |
| Width | 60 mm |
| Height | 40 mm |
| Length | 60 mm |
| Net weight | 31 g |
| Colour | black |
| Material | ABS |
| Certification | CE |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.061 kg |
| Quantity per export carton | 48 |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 30 cm |
| Height export carton | 37 cm |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German