C-Line motorhome and caravan 12V dimmer switch black
| Length | 53 mm |
|---|---|
| Width | 53 mm |
| Height | 16,5 mm |
| Net weight | 0.018 g |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Sales packaging | blister |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | HABA |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.053 kg |
| Quantity per export carton | 30 |
| Width export carton | 23.5 cm |
| Length export carton | 29 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| HS code | 8536.6990.99 - 2.3% |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German