PVC cable 2x 2.5mm²
PVC cable black 2x2.5mm²
price per meter
| Cable application | loose cable |
|---|---|
| Cable type | PVC |
| Inner core diameter cable | 2x 2.5mm² |
| Colour | black |
| Material | plastic/metal |
| Sales packaging | colour box |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 23 cm |
| Length packaging | 23.2 cm |
| Height packaging | 10.5 cm |
| Gross weight | 2.056 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 50 |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German