Quatro Unit CEE 3 way Schuko sockets and USB charging sockets with 1.5 meter extension cable and CEE plug
| Sales packaging | colour box |
|---|---|
| Width | 75 mm |
| Height | 62 mm |
| Length | 300 mm |
| Net weight | 0.96 g |
| Colour | blue |
| Degree of protection | IP44 |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13 cm |
| Length packaging | 41 cm |
| Height packaging | 9.5 cm |
| Gross weight | 0.99 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 10 |
| Width export carton | 42 cm |
| Length export carton | 66.3 cm |
| Height export carton | 21.2 cm |
| Weight export carton | 10.8 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German