12 volt adapter uni, Formerly art. 4703152
12 Volt DC, 5A, 80cm wire
| Net weight | 0.08 g |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 25 cm |
| Height packaging | 7.2 cm |
| Gross weight | 0.117 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39 cm |
| Length export carton | 58.4 cm |
| Height export carton | 38.5 cm |
| Weight export carton | 5.429 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German