7 + 6 MULTICON WEST, 13 PIN PLUG, Formerly art. 47017102
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.3 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 6.2 cm |
| Gross weight | 0.142 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 90 |
| Width export carton | 39.3 cm |
| Length export carton | 58.5 cm |
| Height export carton | 38.3 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German