12 VOLT ADAPTER UNI --> NORM, Formerly art. 4700682
| Colour | black |
|---|---|
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 6.2 cm |
| Gross weight | 0.173 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 90 |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 29 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German