ADAPTER 13 --> 13, DIN - MULTICON WEST, Formerly art. 47017402
| Colour | black |
|---|---|
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 25 cm |
| Height packaging | 7 cm |
| Gross weight | 0.275 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39 cm |
| Length export carton | 58.5 cm |
| Height export carton | 38.3 cm |
| Weight export carton | 11.85 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German