Tentsafe Plus awning hold down strap kit with fluorescent strap parts and protective sleeve set
| Sales packaging | colour box |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 38.5 cm |
| Length packaging | 14.3 cm |
| Height packaging | 7 cm |
| Gross weight | 1.328 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 12 |
| Width export carton | 41 cm |
| Length export carton | 45 cm |
| Height export carton | 31.5 cm |
| Weight export carton | 16.65 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German