POWER LINE USB CHARGER, Formerly art. 47008312
includes screw nut and seal cover cap
| Width | 37 mm |
|---|---|
| Height | 37 mm |
| Length | 51 mm |
| Net weight | 0.023 g |
| Colour | black |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 150 |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German