VLK 25m npr 3x1.5 CEE st+kont verpakt Lankhorst
Article number
4605092LT
Regular Price
€75.25
In stock
| Cable application | extension lead |
|---|---|
| Cable length | 25m |
| Cable type | H07RN-F |
| Inner core diameter cable | 3x 1.5mm² |
| Connection type | CEE |
| Coupler type | CEE |
| Height | 80 mm |
| Diameter | 330 mm |
| Net weight | 4700 g |
| Colour | black |
| Secondary colour | blue |
| Material | plastic/metal |
| Degree of protection | IP44 |
| Sales packaging | bag with full colour insert / card |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | Lankhorst |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 36.5 cm |
| Length packaging | 36.5 cm |
| Height packaging | 7 cm |
| Gross weight | 3.813 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 1 |
| Width export carton | 87 cm |
| Length export carton | 121 cm |
| Height export carton | 80 cm |
| Weight export carton | 385.5 kg |
| HS code | 8544.4290.00 - 3.3% |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German