VLK 10m npr 3x2.5 CEE st+kont verpakt - Lankhorst
Article number
4604912LT
ean
8715133044495
Regular Price
€48.60
In stock
| Cable application | extension lead |
|---|---|
| Cable length | 10m |
| Cable type | H07RN-F |
| Inner core diameter cable | 3x 2.5mm² |
| Connection type | CEE |
| Coupler type | CEE |
| Height | 80 mm |
| Diameter | 270 mm |
| Net weight | 2300 g |
| Colour | black |
| Secondary colour | blue |
| Material | plastic/metal |
| Degree of protection | IP44 |
| Sales packaging | bag with full colour insert / card |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | Lankhorst |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 36 cm |
| Length packaging | 36 cm |
| Height packaging | 5.5 cm |
| Gross weight | 2.227 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 1 |
| Width export carton | 87 cm |
| Length export carton | 121 cm |
| Height export carton | 80 cm |
| Weight export carton | 227.5 kg |
| HS code | 8544.4290.00 - 3,3% |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German