TENTPOLE CLAMP 23-25mm, set 3 of pieces
| Sales packaging | bag with header card |
|---|---|
| Colour | grey |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.5 cm |
| Length packaging | 22 cm |
| Height packaging | 3.5 cm |
| Gross weight | 0.162 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Width box | 28 cm |
| Length box | 25.5 cm |
| Height box | 25.5 cm |
| Weight box | 4.35 kg |
| Quantity per export carton | 100 |
| Width export carton | 30 cm |
| Length export carton | 51 cm |
| Height export carton | 50.5 cm |
| Weight export carton | 18 kg |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German