Drain tap plastic - packed
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Net weight | 0.11 g |
| Colour | white |
| Material | PP |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 6.2 cm |
| Gross weight | 0.055 kg |
| Quantity per export carton | 90 |
| Width export carton | 39.5 cm |
| Length export carton | 59 cm |
| Height export carton | 39 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German