Orinoco All-in-1 water hose connector set
De Orinoco All-In-1 koppeling set voor je tuinslang biedt verschillende functies en voordelen:
- Compleet - bevat alles wat je nodig hebt voor je tuinslang
- Verschillende adapters - voor diverse kranen
- Waterstop - voorkomt lekkages
- Lichtgewicht - weegt slechts 300 gram
- Duurzaam - gemaakt van stevig plastic
De Orinoco All-In-1 koppeling set voor je tuinslang is de ideale oplossing voor de diverse kranen die je op campings door heel Europa tegenkomt. De set bevat een sproeier, een kraanadapter 3/4''-1/2'', een kleine kraanadapter, een grote kraanadapter, een slangverbinding met waterstop en een slangverbinding zonder waterstop. Ondanks de vele onderdelen weegt de set slechts 300 gram en is gemaakt van duurzaam plastic. Of je nu gaat kamperen met de caravan, motorhome of boot, deze set is een must-have voor elke kampeerder.
Met de koppelstukken voor je tuinslang kun je eenvoudig je tuinslang aansluiten op diverse kranen. De waterstop voorkomt lekkages en zorgt ervoor dat je geen water verspilt. De Orinoco All-In-1 koppeling set voor je tuinslang is een essentieel onderdeel van je kampeeruitrusting.
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Net weight | 240 g |
| Colour | yellow |
| Secondary colour | grey |
| Material | plastic |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 18.2 cm |
| Length packaging | 21.6 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.283 kg |
| Quantity per export carton | 20 |
| Width export carton | 28.5 cm |
| Length export carton | 55.7 cm |
| Height export carton | 25 cm |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German