12V universal plug, Formerly art. 4700672
Article number
4700670H
ean
8715133012586
Regular Price
€17.85
In stock
12V universal plug, hooked, with control-light, Skin
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.064 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 24 |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 29.4 cm |
| Height export carton | 37 cm |
| Weight export carton | 1.903 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German