BA9S 12V halogen tube lamp - 4W - 2 pieces per packaging
Article number
4304196H
ean
8715133001429
Regular Price
€2.95
In stock
tubular lamp, 12V BA9S 4W, 10x28mm, 2/Skin
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Diameter | 10 mm |
| Colour | transparent |
| Material | metal/glass |
| Sales packaging | blister |
| Quantity per package | 2 |
| Brand | HABA |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.034 kg |
| Quantity per box | 48 |
| Width box | 24 cm |
| Length box | 30 cm |
| Height box | 37 cm |
| Weight box | 1.938 kg |
| Quantity per export carton | 134 |
| Width export carton | 39 cm |
| Length export carton | 59 cm |
| Height export carton | 38.5 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German