BA9S 12V halogen tube lamp - 4W - without sales packaging
Article number
4304196
ean
8715133001412
Regular Price
€0.60
In stock
tubular lamp, 12V BA9S 4W, 10x28mm
| Length | 28 mm |
|---|---|
| Diameter | 10 mm |
| Colour | transparent |
| Material | metal/glass |
| Sales packaging | loose / bulk |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 1 cm |
| Length packaging | 2.5 cm |
| Height packaging | 1 cm |
| Gross weight | 0.0001 kg |
| Quantity per box | 100 |
| Width box | 11.2 cm |
| Length box | 11.2 cm |
| Height box | 2.5 cm |
| Weight box | 0.161 kg |
| Width export carton | 27 cm |
| Length export carton | 59 cm |
| Height export carton | 28.5 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German