Insert lock for EM60/80/130/180 - packed
Article number
7206270H
ean
8715133016942
Regular Price
€6.95
In stock
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | silver grey |
| Material | metal |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 4.2 cm |
| Gross weight | 0.077 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 48 |
| Width export carton | 24.7 cm |
| Length export carton | 29.5 cm |
| Height export carton | 37 cm |
| Weight export carton | 3.939 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German