C-Line audio and video build in socket brown - packed
Article number
4101510H
ean
8715133022264
Regular Price
€9.85
In stock
brown, Skin
| Socket type | audio-video |
|---|---|
| Mounting method | building in, screw in place |
| Diameter screw hole | 3 mm |
| Distance between screw holes length | 45.5 mm |
| Distance between screw holes width | 45.5 mm |
| Installation | built-in |
| Width | 53.5 mm |
| Height | 53.5 mm |
| Length | 33 mm |
| Net weight | 40 g |
| Colour | brown |
| Material | plastic |
| Certification | CE |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per export carton | 150 |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German