C-Line audio and video build-in socket with Opal faceplate black
Article number
4102230H
ean
8715133022295
Regular Price
€11.55
In stock
black, Skin
Can be used in combination with other brands like Presto and Inprojal switching equipment
Can be used in combination with other brands like Presto and Inprojal switching equipment
| Socket type | audio-video |
|---|---|
| Wire thickness to be connected | 0.5 - 2.5mm² |
| Mounting method | click into place, screw in place |
| Diameter screw hole | 3.5 mm |
| Distance between screw holes length | 46 mm |
| Distance between screw holes width | 46 mm |
| Installation | built-in |
| Width | 60 mm |
| Height | 63 mm |
| Length | 60 mm |
| Net weight | 57 g |
| Colour | black |
| Material | ABS |
| Certification | CE |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per export carton | 90 |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German