C-Line digital Voltage meter with Opal faceplate black
Article number
4102330H
ean
8715133041470
Regular Price
€19.80
In stock
USB socket double 3.1A + coverframe + isobox black
Can be used in combination with other brands like Presto and Inprojal switching equipment
Can be used in combination with other brands like Presto and Inprojal switching equipment
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Connection voltage | 10 - 30 V DC |
| Connector type | blade |
| Display type | digital |
| Display light colour | red |
| Width | 60 mm |
| Height | 63 mm |
| Length | 56 mm |
| Net weight | 42 g |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Certification | CE |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 6.2 cm |
| Gross weight | 0.084 kg |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 29.5 cm |
| Height export carton | 37 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German