Carajack Safety rubber caps for caravan jack stands - set of 2
| Sales packaging | bag with header card |
|---|---|
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 5.5 cm |
| Length packaging | 12 cm |
| Height packaging | 1.7 cm |
| Gross weight | 0.032 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 6 |
| Width export carton | 45.1 cm |
| Length export carton | 48.1 cm |
| Height export carton | 30.5 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German