Caravan jack handle drill for corner steady - 23mm
| Sales packaging | blister |
|---|---|
| Colour | silver grey |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 11 cm |
| Length packaging | 40 cm |
| Height packaging | 3 cm |
| Gross weight | 0.257 kg |
| Quantity per box | 25 |
| Width box | 41.5 cm |
| Length box | 47 cm |
| Height box | 11.2 cm |
| Weight box | 7.026 kg |
| Quantity per export carton | 50 |
| Width export carton | 43 cm |
| Length export carton | 49 cm |
| Height export carton | 24 cm |
| Weight export carton | 14.318 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German