Cingoli connector for LED strip 8mm, prewired with 15cm cable
| Sales packaging | bag with header card |
|---|---|
| Width | 13 mm |
| Height | 5 mm |
| Length | 163 mm |
| Net weight | 2 g |
| Colour | white |
| Material | plastic |
| Certification | CE |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German