ELCB 30mA earth leakage circuit breaker
Article number
4601484H
ean
8715133029492
Regular Price
€28.95
In stock
ELCB 30mA, Blibox
| Fusebox size | 2-module |
|---|---|
| Mounting method | snap-on fixing rail 35mm EN50022 |
| Degree of protection component | IP21 |
| Rated current | 25A |
| Tripping characteristic | A |
| Thickness connection cable | 1 - 25 mm² |
| Rated voltage | 230 V |
| Frequency | 5 Hz |
| Amount of poles | 2 |
| Mounting method | click into place |
| Length | 91 mm |
| Width | 35 mm |
| Height | 84 mm |
| Net weight | 200 g |
| Colour | white |
| Secondary colour | blue |
| Material | ABS |
| Degree of protection | IP21 |
| Certification | CE |
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 90 |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German