ADAPTER SCHUKO PLUG - CEE COUPLER, Formerly art. 4609420B
| Colour | blue |
|---|---|
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.5 cm |
| Length packaging | 25 cm |
| Height packaging | 8 cm |
| Gross weight | 0.2 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39 cm |
| Length export carton | 59 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Weight export carton | 19.15 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German