7 + 6 MULTICON WEST, SOCKET WITH FOG-SWITCH, Formerly art. 4701730B
| Colour | black |
|---|---|
| Sales packaging | blister |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13.3 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 6.2 cm |
| Gross weight | 0.196 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 24 |
| Width export carton | 24.2 cm |
| Length export carton | 29.5 cm |
| Height export carton | 36.5 cm |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German