Opal faceplate 3 way chrome
Article number
4101360
ean
8715133040039
Regular Price
€7.05
In stock
chrome
| Number of units | 3 |
|---|---|
| Mounting method | vastklikken |
| Length opening | 46 mm |
| Width opening | 46 mm |
| Type of frame | built-in |
| Length | 170 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 9 mm |
| Net weight | 12 g |
| Colour | chome |
| Material | plastic |
| Suitable for | C-line componenten |
| Sales packaging | without packaging |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | HABA |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 6 cm |
| Length packaging | 17 cm |
| Height packaging | 1 cm |
| Gross weight | 0.013 kg |
| Quantity per box | 50 |
| Width box | 18.4 cm |
| Length box | 32 cm |
| Height box | 10 cm |
| Weight box | 0.769 kg |
| Quantity per export carton | 250 |
| HS code | 39269097.90 6.5% |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German