Magic Hose expandable water hose 7.5 - 22.5m
De Magic Hose uitrekbare waterslang biedt verschillende functies en voordelen:
- Uitrekbaar - Verlengt in gebruik 3x in lengte
- Flexibel - Ideaal voor verschillende reinigingstaken
- Duurzaam - Gemaakt van sterk latex materiaal
- Compact - Makkelijk op te bergen na gebruik
- Praktisch - Voorzien van een snelkoppeling voor eenvoudige aansluiting
De Magic Hose uitrekbare waterslang is een onmisbaar hulpmiddel voor iedereen die graag kampeert of vaart. Deze waterslang is niet alleen handig voor het reinigen en onderhouden van uw tuin, maar ook voor het schoonmaken van uw caravan, motorhome of boot. Dankzij zijn unieke uitrekbare ontwerp kan de slang tot drie keer zijn oorspronkelijke lengte bereiken, waardoor u gemakkelijk alle hoeken en gaten kunt bereiken. Bovendien is de slang gemaakt van duurzaam latex, wat zorgt voor een lange levensduur. En na gebruik? Dan trekt de slang zich automatisch weer samen, waardoor hij weinig ruimte inneemt bij het opbergen. Een onmisbaar hulpmiddel voor iedere kampeerder of bootbezitter!
De Magic Hose uitrekbare waterslang is UV-bestendig en heeft een maximale waterdruk van 2,5 bar. De slang heeft een minimale lengte van 5 meter en kan uitrekken tot 15 meter. Het nettogewicht van de slang is 0,7 kg, waardoor hij gemakkelijk te hanteren en te dragen is.
| Sales packaging | colour box |
|---|---|
| Width | 250 mm |
| Height | 300 mm |
| Length | 160 mm |
| Net weight | 800 g |
| Colour | green |
| Secondary colour | black |
| Material | latex |
| Length hose | 7-22.5m |
| Inner diameter hose | 9 mm |
| Outer diameter hose | 20 mm |
| Drinking-water safe | Yes |
| Extendable | Yes |
| Connection | snelkoppeling |
| Application water hose | water |
| Working pressure | < 2.5 bar |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per export carton | 20 |
| Log in to view this information |
The shops shown below have recently purchased this product from us. Please call the shop in question to enquire whether they still have the product in stock.
Dutch
French
German