kWh meter - without sales packaging
Article number
4601470
ean
8715133045485
Regular Price
€31.90
In stock
| Mounting method | snap-on fixing rail 35mm EN50022 |
|---|---|
| Degree of protection component | IP21 |
| Thickness connection cable | 1 - 25 mm² |
| Rated voltage | 230 V |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Mounting method | click into place |
| Length | 91.5 mm |
| Width | 18 mm |
| Height | 65 mm |
| Net weight | 75 g |
| Colour | white |
| Material | plastic |
| Degree of protection | IP21 |
| Certification | CE |
| Sales packaging | white box |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10 cm |
| Length packaging | 7 cm |
| Height packaging | 2 cm |
| Gross weight | 0.084 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 100 |
| Width export carton | 22.5 cm |
| Length export carton | 51 cm |
| Height export carton | 16.3 cm |
| Weight export carton | 8.819 kg |
| HS code | 9028 30 11 00 - 0.0% |
| Log in to view this information |
| User manual | View the user manual |
|---|
Dutch
French
German