Set of clamps for Insight awning light art. 4302017
Article number
4302017B
ean
8715133023407
Regular Price
€3.50
In stock
| Sales packaging | plastic bag |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 9 cm |
| Length packaging | 8.5 cm |
| Height packaging | 2 cm |
| Gross weight | 0.014 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 1 |
| Width export carton | 20 cm |
| Length export carton | 39.7 cm |
| Height export carton | 19 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German