Luna surface spot 10-15V DC with switch - ECE R10 - brushed steel - without sales packaging
Article number
4305744
ean
8715133040640
Regular Price
€23.50
In stock
with switch
brushed steel
12V, max 1.4W, 150Lumen, warm white, 20000h
amount of the light comparable to 15W halogen
brushed steel
12V, max 1.4W, 150Lumen, warm white, 20000h
amount of the light comparable to 15W halogen
| Length | 60 mm |
|---|---|
| Width | 113 mm |
| Net weight | 0.22 g |
| Colour | matt chrome |
| Material | metal |
| Degree of protection | IP21 |
| Certification | ECE R10 |
| Sales packaging | white box |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 10.5 cm |
| Length packaging | 11 cm |
| Height packaging | 7 cm |
| Gross weight | 0.25 kg |
| Width export carton | 38 cm |
| Length export carton | 55 cm |
| Height export carton | 34.5 cm |
| Weight export carton | 17 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German