Northrop quick release battery terminal clamp blue
| Colour | blue |
|---|---|
| Sales packaging | without packaging |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 5 cm |
| Length packaging | 6.5 cm |
| Height packaging | 2.5 cm |
| Gross weight | 0.075 kg |
| Quantity per box | 50 |
| Width box | 24 cm |
| Length box | 32.7 cm |
| Height box | 6.5 cm |
| Weight box | 3.859 kg |
| Quantity per export carton | 200 |
| Width export carton | 26.2 cm |
| Length export carton | 34.8 cm |
| Height export carton | 27.3 cm |
| Weight export carton | 15.91 kg |
| HS code | 8536 90 40 00 - 2.3% |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German