Opal faceplate 3 way brown - packed
Article number
4101310H
ean
8715133022226
Regular Price
€7.70
In stock
brown, Skin
| Number of units | 3 |
|---|---|
| Mounting method | vastklikken |
| Length opening | 46 mm |
| Width opening | 46 mm |
| Type of frame | built-in |
| Length | 170 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 9 mm |
| Net weight | 12 g |
| Colour | brown |
| Material | plastic |
| Suitable for | C-line componenten |
| Sales packaging | blister |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | HABA |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Quantity per export carton | 40 |
| HS code | 3926.9097.90 - 6,5% |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German