Opal faceplate 3 way silver - packed
Article number
4101340H
ean
8715133035790
Regular Price
€8.75
In stock
silver, Skin
| Number of units | 3 |
|---|---|
| Mounting method | vastklikken |
| Length opening | 46 mm |
| Width opening | 46 mm |
| Type of frame | built-in |
| Length | 170 mm |
| Width | 60 mm |
| Height | 9 mm |
| Net weight | 12 g |
| Colour | silver |
| Material | plastic |
| Suitable for | C-line componenten |
| Sales packaging | blister |
| Quantity per package | 1 |
| Brand | HABA |
|---|---|
| Sales unit | 1 |
| Width packaging | 13.4 cm |
| Length packaging | 25 cm |
| Height packaging | 7.2 cm |
| Gross weight | 0.113 kg |
| Quantity per export carton | 40 |
| Width export carton | 39.5 cm |
| Length export carton | 59 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Weight export carton | 3.911 kg |
| HS code | 3926.9097.90 - 6,5% |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German