Polyurethane buffer block trailer 130x100mm blue
Article number
7407000
ean
8715133042293
Regular Price
€18.25
In stock
Polyurethaan kussen blok 130x100mm
| Width | 100 mm |
|---|---|
| Height | 35 mm |
| Length | 130 mm |
| Net weight | 0.3 g |
| Colour | blue |
| Material | polypropylene |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 16 |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German