POWER LINE SURFACE FRAME TRIPLE, Formerly art. 47008392
Article number
4700839H
ean
8715133039811
Regular Price
€9.10
In stock
surface frame triple, Skin
150x50x76mm (wxhxd)
150x50x76mm (wxhxd)
| Length | 150 mm |
|---|---|
| Width | 76 mm |
| Height | 128 mm |
| Colour | black |
| Material | plastic |
| Sales packaging | bag with header card |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 15 cm |
| Length packaging | 20 cm |
| Height packaging | 5 cm |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Quantity per export carton | 20 |
| Width export carton | 24 cm |
| Length export carton | 29.5 cm |
| Height export carton | 38 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German