Quatro Unit CEE 4 way Schuko socket box camping with 1.5 meter extension cable - Teun
| Sales packaging | colour box |
|---|---|
| Width | 130 mm |
| Height | 95 mm |
| Length | 405 mm |
| Net weight | 0.96 g |
| Colour | blue |
| Degree of protection | IP44 |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 13 cm |
| Length packaging | 41 cm |
| Height packaging | 10 cm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 10 |
| Width export carton | 42.5 cm |
| Length export carton | 66 cm |
| Height export carton | 22.5 cm |
| Weight export carton | 11 kg |
| Log in to view this information |
The shops listed below have HABA products in stock. Please call the shop in question to enquire whether the desired product is in stock.
Dutch
French
German