RUBBER FOOT FOR Art. 7103087
Article number
7103083
ean
8715133031495
Regular Price
€1.30
In stock
rubber foot for Scope/Argus/Colt 'new'
| Sales packaging | loose / bulk |
|---|---|
| Colour | black |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 16.5 cm |
| Length packaging | 27 cm |
| Height packaging | 5 cm |
| Gross weight | 0.606 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Width export carton | 20.2 cm |
| Length export carton | 33.5 cm |
| Height export carton | 24.4 cm |
| Weight export carton | 15 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German