Super Flat LED dimmable plug-in bulb 12V G4 - 100 lumen - without sales packaging
Article number
4304796ST
ean
8715133022677
Regular Price
€7.25
In stock
This HABA Super Flat LED Dimmable G4 Bulb is a versatile and energy-efficient lighting solution:
- Dimmable - Adjust brightness to your preference
- Energy-Efficient - Consumes only 1W of power
- Long-Lasting - Offers up to 20,000 hours of light
- Bright - Provides 100 lumen of light intensity
- Compact - Measures only Ø24x7mm
| Luminous flux | 60 lm |
|---|---|
| Light colour | 3200 K |
| External driver necessary | No |
| Stabilized | no |
| External dimmable | no |
| Type of cover | transparent |
| Type of light source | SMD |
| Light beam angle | 160 ° |
| Energy label | G |
| Type of fitting | G4 |
| Connection voltage | 12 V DC |
| Power consumption | 1 W |
| Polarity sensitive | no |
| Height | 7 mm |
| Length | 34 mm |
| Diameter | 24 mm |
| Net weight | 3 g |
| Colour | white |
| Material | plastic/metal |
| Certification | CE |
| Sales packaging | without packaging |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 3.7 cm |
| Length packaging | 4 cm |
| Height packaging | 1.2 cm |
| Gross weight | 0.004 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Width export carton | 16.5 cm |
| Length export carton | 24.5 cm |
| Height export carton | 10 cm |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German