TENTPOLE CLAMP 25-27mm, per piece
Article number
5101480
ean
8715133042040
Regular Price
€9.95
In stock
tentpole clamp
19 - 22mm
for easy fastening / disconnecting of 2 tentpoles
19 - 22mm
for easy fastening / disconnecting of 2 tentpoles
| Sales packaging | without packaging |
|---|---|
| Colour | grey |
| Material | plastic |
| Sales unit | 1 |
|---|---|
| Width packaging | 8.8 cm |
| Length packaging | 10 cm |
| Height packaging | 4 cm |
| Gross weight | 0.059 kg |
| Quantity per box | 1 |
| Quantity per export carton | 100 |
| Width export carton | 34 cm |
| Length export carton | 37 cm |
| Height export carton | 22.3 cm |
| Weight export carton | 6.546 kg |
| Log in to view this information |
Dutch
French
German